CLK Boğaziçi BEDAŞ Elektrik Faturası Sorgulama ve Online Borç Ödeme

CLK Boğaziçi BEDAŞ elektrik faturasını online sorgulama ve anlaşmalı kurumlar üzerinden internetten veya vezneden ödeme seçenekleri nelerdir? Boğaziçi Elektrik Online sistemi sistemi ile elektrik kesme açma başvurusu, abonelik işlemleri gibi pek çok işlemi basit bir şekilde yapmak mümkün. İstanbul Avrupa Yakasının elektrik yükünü çeken ve bu bölgele hizmet vermekte olan CLK Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş, bilinen adıyla BEDAŞ Avrupa Yakasındaki Elektrik dağıtım, arıza bakım, perakende elektrik satış ve abonelik işlemlerini  yürütmektedir.

CLK Boğaziçi Edaş Elektrik Fatura Ödeme işlemi en az zorlanılan işlemlerden biridir. Çünkü CLK Boğaziçi pek çok kurumla anlaşmalı olduğu için gerek vezne olarak ödeme noktası bulmada gerekse internet ortamında online CLK Boğaziçi (BEDAŞ) elektrik faturası ödeme işlemi hemen her bankanın internet bankacılığı menüsü altında yapılması mümkündür.

Bunun yanı sıra bankaların üyelik veya hesap sahibi olunması gerekmeyen ödeme sistemlerinden de kredi kartı ile BEDAŞ faturanızı anında ödeyebilirsiniz. Buna örnek olarak Yapı Kredi Bankasının şifresiz ödeme sistemini vereceğiz.

BEDAŞ Tarafından yapılacak planlı elektrik kesintilerine yine web sitesinin anasayfasında  bulunan www.bedas.com.tr/tr/#kesintiPlanli linkinden sorgulayabilirsiniz.

CLK Boğaziçi Elektrik (BEDAŞ) Elektrik Fatura borcu sorgulama ve Online Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

İlk yöntem “www.clkbogazici.com.tr” adresindeki online işlemler menüsüne girerek tesisat numaranızla güncel ve geçmiş elektrik faturalarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz yine aynı ekrandan kredi kartınızla fatura ödemenizi yapabilirsiniz.

clk bogazici bedas fatura sorgulama

CLK Boğaziçi Edaş (BEDAŞ) resmi web sitesi üzerinden fatura sorgulama ve ödeme işlemi için tıklayın

Diğer bir yöntem ise Yapı Kredi bankası şifresiz fatura ödeme sistemidir.  Buradan giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki şekilde bir ekran gelecek.

CLK Boğaziçi bedaş elektrik fatura ödeme

Hızlı Kurum Arama Kısmına Boğaziçi yazdığınızda CLK Boğaziçi Elektrik karşınıza gelecektir. Sonraki adıma devam ettiğinizde tesisat numaranızla elektrik faturanızı sorgulayabilecek ve ödeme işlemini yapabileceksiniz.

Puan Ver

Yorum yapın