CLK Uludağ EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

İnternet üzerinden elektrik faturası takip ve borç ödeme tarihi bilgileri, ödeme noktaları gibi pek çok bilgiyi öğrenebilirsiniz. CLK Uludağ EDAŞ Elektrik Faturası sorgulama ve ödeme konusunda bilinmesi gerekenleri sizler için derledik. CLK Uludağ Elektrik; Cengiz Holding, Limak Holding Kolin İnşaat kuruluşudur. CLK Uludağ Bursa, Yalova, Çanakkale ve Balıkesir illerinin elektrik dağıtım, pazarlama ve abonelik işlemlerini gerçekleştirmektedir.  Online sistem üzerinden ise abonelik, elektrik kesme-açma, elektrik arıza şikayet, kaçak kullanım ihbarı gibi pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

CLK Uludağ Elektrik Faturası Sorgulama ve İnternetten Ödeme işlemi Nasıl Yapılır?  Fatura sorgulama işlemi CLK Uludağ Elektrik resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bunun için “www.clkuludag.com.tr” veya direk link “online.clkuludag.com.tr/Fatura/Sorgu.aspx” adresine giriş yapmanız gerekiyor. Faturanızı Abone numarası ve T.C. kimlik numaranızla sorgulayabilirsiniz.

Abone Numarasını Nerede Bulurum? Diyorsanız geçmiş bir CLK Uludağ Elektrik faturanızın üst kısmında bakabilir veya 444 6 646 nolu müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

CLK Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş Faaliyet Bölgeleri Aşağıdaki Gibidir: 

  • Bursa : Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir,
  • Çanakkale : Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice,
  • Balıkesir : Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk,
  • Yalova : Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal

Online fatura ödeme işlemini yine “www.clkuludag.com.tr” adresi üzerinden tesisat numaranız ile borcunuzu sorgulayıp ardından kredi kartınızla internetten ödeyebilirsiniz. Bir diğer yol ise bankaların internet bankacılığı menüsü üzerinden işlem yapmak olacaktır.

clk uludag fatura ödeme

online.clkuludag.com.tr” adresine giriş yaptığınızda karşınıza gelecek (yukarıdaki gibi) ekrandan indirimli elektrik başvuru, elektrik fatura borç sorgulama, ve online fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha farklı bir ödeme sistemi de Yapı Kredi Bankasının şifresiz fatura ödeme sayfasıdır. “www.yapikredi.com.tr/odeme-merkezi/elektrik-odeme” adresine giriş yaptığınızda aşağıdaki görüntüdeki gibi bir ekran gelecektir.

clk uludağ online fatura ödeme

burada Hızlı kurum arama kısmında “CLK Uludağ” yazdığınızda kurum bilgileri çıkacak ve sonrasında fatura seçimi, kredi kartı bilgileri işlemleri ardından online fatura ödemeniz yapı kredi bankası aracılığı ile tamamlanacaktır.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın