Çoruh AKSA Elektrik Faturası Sorgulama ve Borç Ödeme

Çoruh Aksa Elektrik fatura borçlarınızı internet üzerinden online olarak sorgulayabilir ve dilerseniz kredi kartınızla ödeme işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödediğiniz fatura bilgileri anında sisteme giriş yapmaktadır. Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş, Aksa elektrik bünyesinde Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerinde elektrik dağıtım, perakende ve indirimli elektrik satış işlemlerini yürütmektedir.

Aylık 82 TL ortalama üzerinde elektrik kullanımı yapıyorsanız Çoruh AKSA Elektrik Perakende Satış Pazarlama A.Ş indirimli elektrik kullanmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Konu hakında detaylı bilgiyi 444 9 186 Çoruh Aksa müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş Faaliyet Bölgeleri : 

  • Artvin : Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli,
  • Giresun : Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere,
  • Gümüşhane : Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul,
  • Rize : Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar,
  • Trabzon : Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Ortahisar,

oruh aksa elektrik borç sorgulama

Çoruh Aksa Elektrik Faturası Borcu Nasıl Sorgulanır? Çoruh EDAŞ Elektrik fatura borcunuzu “www.coruhaksa.com” adresine giriş yaptığınızda online işlemler menüsünden soldaki fotoğraftaki gibi tesisat numaranızı girerek sorgulayabilirsiniz.

Tesisat numarası geçmiş dönem adınıza herhangi bir elektrik faturasının üst kısmında yazmaktadır. Eğer faturayı bulamıyorsanız 444 9 186 Çoruh Aksa müşteri hizmetlerini arayarak tesisat numaranızı ve borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Çoruh Aksa Elektrik Faturası online ödeme seçenekleri nelerdir? Klasik cümle olarak hemen hemen bütün elektrrik faturaları bankaların internet bankacılığı menüsü altından ödenebilmektedir. Ancak zaten bu sayfayı arıyorsanız muhtemelen internet bankacılığı hesabına sahip değilsiniz.

İnternet bankacılığı üyeliği veya banka hesabınız olmadan aşağıdaki şekilde yapı kredi bankası fatura ödeme sistemi üzerinden Çoruh Aksa elektrik faturanızı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken buradan sayfaya giriş yaparak Hızlı kurum arama kısmına Çoruh EPSAŞ yazmanız ve aboneliğinizin bulunduğu ili seçerek ödenmemiş faturlarınızı tesisat numaranız ile listelemeniz olacaktır.

oruh EPSAŞ Fatura Ödeme

Sonraki adımda ise kredi kartı bilgilerinizi yapı kredi güvenli ödeme sistemine giriş yaparak istediğiniz faturayı kredi kartınız ile ödeyebileceksiniz. Dekontu ister e-posta adresine gönderebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın