ÇorumGaz Online Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Çorum ilinde ve ilçelerinde doğalgaz dağıtım (Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ) ve abonelik işlemlerini yürüten  ÇorumGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Fatura Borcu sorgulama ve online ödeme sistemi vasıtasıyla kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

ÇorumGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Faaliyet Bölgesi :

  • Çorum : Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ,

ÇorumGaz Doğalgaz Çorum Fatura Borcu Nasıl Sorgulanır? Çorum ve ilçeleri (Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ) ÇorumGaz doğalgaz faturanızı sorgulamak için buraya tıkladığınızda ÇorumGaz anasayfasına gideceksiniz. Sol alt kısımda ise fatura sorgulama sekmesini bulabilirsiniz. Tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki ekranda göreceğiniz sayfa gelecek.orumgaz borç sorgulama

Burada Abone numaranızı girerek güncel ve geçmiş dönemlere ait ÇorumGaz doğalgaz faturalarınızı görüntüleyebileceksiniz.

Çorum ÇorumGaz Doğalgaz Faturası Online Ödeme : ÇorumGaz web sitesi fatura ödeme hizmeti vermiyor. ÇorumGaz doğalgaz faturanızı online ödemek için ÇorumGaz anlaşmalı bankaların İnternet bankacılığı sistemini kullanmanız gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” yazımızı okuyabilirsiniz.

ÇorumGaz Doğalgaz A.Ş Adres/İletişim Bilgileri  :

ÇORUMGAZ MERKEZ OFİS Adres : Hürriyet Meydanı No:2 – ÇORUM Telefon : 444 0 187

ÇORUMGAZ SUNGURLU Adres : Sunguroğlu Mh. Çankırı Cd. Eski Belediye Binası No:1 Sungurlu – ÇORUM Telefon : 444 0 187

ÇORUMGAZ ALACA Adres : Denizhan Mah. Sebze Hali No:37 Alaca / Çorum Telefon : 444 0 187

Puan Ver

Yorum yapın