DELL Türkiye Garanti Sorgulama ve Garanti Müşteri Hizmetleri

DELL Marka(INSPIRON) Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet, PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? DELL laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

DELL  markası tablet, netbook, notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki DELL teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? DELL garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? DELL müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

DELL bilgisayar garanti durumu sorgulamak için DELL bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile DELL bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını DELL üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • DELL Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • DELL PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • DELL Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.r: ile başlar.
  • DELL Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • DELL Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur.

Size en yakın DELL yetkili (garantili) teknik servis bilgisine ulaşmak ve DELL ürünüzü tamire ve onarıma göndermek için tıklayın.

DELL Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için DELL Türkiye müşteri hizmetleri “0216 570 87 54” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. DELL cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

5/5 - (1 vote)

“DELL Türkiye Garanti Sorgulama ve Garanti Müşteri Hizmetleri” üzerine bir yorum

  1. Merhaba ben Laptop’ ı w8 olarak satın aldım acemiliğe vererek w7 yükledim ve w8 i tamamen sildim şimdi w8 yükledim fakat aldığım orjineli değil tabi, bunun üzerine ürünümün garantiden çıkıp çıkmadığına ilişkin bilgi istiyorum.

    Cevapla

Yorum yapın