Denizli DESKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Denizli ve İlçeleri Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas DESKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Denizli ve ilçeleri DESKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Denizli DESKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için DESKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Denizli su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa DESKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizli ve ilçeleri Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas DESKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer DESKİ Denizli web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Denizli DESKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

DESKİ Denizli Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın