Diyarbakır Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Diyarbakır diş hastaneleri ve ilçe devlet hastanelerinin diş polikliniklerine randevu almak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Diyarbakır ağız ve diş sağlığı merkezi doktor randevusunu internetten alabilirsiniz. Diyarbakır Merkezi hekim randevu sistemi ile geçmiş diş hekimi randevularınızı görebilir, doktorlarınızı ve randevu iptal işlemlerini yapabileceksiniz.

Diyarbakır ağız ve diş sağlığı merkezi, diş polikliniklerine ait randevu sistemine ister e-devlet şifreniz ile isterseniz sisteme yeni üyelik oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Diyarbakır ilindeki bütün diş hekimleri listesini bulabilirsiniz.

Diyarbakır ve İlçeleri Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir Diş hastaneleri doktorlarından veya devlet hastanelerinin diş doktorları için aşağıda belirtilen hastanelerden online randevu alabilirsiniz.

Randevu Alabileceğiniz Diyarbakır Diş Hastaneleri ve Diş Poliklinikleri

 • DİYARBAKIR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ
 • DİYARBAKIR ÇERMİK DEVLET HASTANESİ
 • DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE HASTANESİ
 • DİYARBAKIR ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
 • DİYARBAKIR DİCLE İLÇE HASTANESİ
 • DİYARBAKIR EĞİL İLÇE HASTANESİ
 • DİYARBAKIR GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
 • DİYARBAKIR HANİ İLÇE HASTANESİ
 • DİYARBAKIR KULP İLÇE HASTANESİ
 • DİYARBAKIR LİCE HALİS TOPRAK VAKFI DEVLET HASTANESİ

Diyarbakır diş hastanelerinde; Diş çekimi, Diş temizleme, Apse tedavisi, Kanal tedavisi, Dolgu işlemleri, Protez, Cron kaplama işlemleri gibi pek çok işlemi diş hastanesinin imkanları dahilinde yaptırabilmeniz mümkün.

Diyarbakır diş hastanelerinde randevusuz işlem yapabilmek için acil servise başvurmanız gerekmektedir.

Diyarbakır Diş Hastaneleri

Diyarbakır MHRS Diş Hastanesi Randevusu Nasıl Alınır?

 • MHRS Akıllı Telefon Uygulamaları, Android, IOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile : ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Diş Hastanesi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Muş Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Diyarbakır Diş Hastanesi E-Randevu Sistemi üyelik ile veya E-Devlet Şifreniz ile Muayene randevusu almak için “mhrs.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz. 

Laboratuvarda yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını, aldığınız raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Diyarbakır ilinde istediğiniz ilçedeki diş Hastanesi seçeneğini seçtiğinizde Çocuk Diş Polikliniği veya Genel diş polikliniği seçiminizi yapmanız gerekir. Daha sonra İstediğiniz doktoru (Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi genelindeki bütün diş hekimlerini görebilirsiniz.) seçerek randevu tarihinizi belirleyebilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles