Diyarbakır DİSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Diyarbakır ve İlçeleri Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir DİSKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Diyarbakır ve ilçeleri DİSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Diyarbakır DİSKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için DİSKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Diyarbakır su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa DİSKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diyarbakır ve ilçeleri Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir DİSKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer DİSKİ Diyarbakır web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Diyarbakır DİSKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

DİSKİ Diyarbakır Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap