DiyarGaz Doğalgaz Online Fatura Sorgulama ve Borç Ödeme

Diyarbakır ve ilçelerinin büyük bir kısmına doğalgaz dağıtım hizmetini veren DiyarGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş online işlemler sayfası ile tüm doğalgaz aboneliklerinin, borç bilgilerini görebilir, sözleşmeleriniz için tesisat kontrol randevusu alabilirsiniz. Diyarbakır ve İlçeleri (Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir) DiyarGaz Doğalgaz faturanızı online sorgulama ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden bahsedeceğiz.

DiyarGaz Diyarbakır Doğalgaz Fatura sorgulama : Buraya tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada abone veya tesisat numaranızla birlikte doğalgaz fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Ancak zaman zaman Diyargaz Fatura sorgulama sayfasının çalışmadığı görülmekte olduğundan alternatif olarak konunun devamındaki borç sorgulama ve ödeme yöntemlerini deneyebilirsiniz.

DiyarGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Diyarbakır ve İlçeleri (Diyarbakır : Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir) Doğalgaz faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz.

diyarbakır doğalgaz ödeme noktaları

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan DiyarGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

DiyarGaz Adres: Selahaddini Eyyubi Mahallesi , Bayındırlık Caddesi , No:15 , Bağlar/DİYARBAKIR
Telefon: (0412) 237 45 75
Fax: (0412) 237 45 66

Puan Ver

Yorum yapın