Havuç Maskesi İle Saç Uzatma Kürü Tarifi

Uzun saç her zaman sağladığı görüntüsüyle şık bir imaj sağlamaktadır ancak uzun saçı elde etmek hem bir sabır işi hem de bakımıyla çok zahmetli bir durum. Şampuan reklamlarında görünen o uzun, dolgun ve canlı saçlar ne yazık ki kolay elde edilebilen özellikle de bir şampuanla elde edilebilecek kadar kolay değil.

Saç normal bir metabolizmaya sahip insanda ayda yarım santim ile 2,5 santimetre arasında uzama gösterir. 40 santimetre uzunluğundaki bir saça sahip olmak için ortalama 16-25 ay arasında bir zaman dilimine ihtiyaç olduğunu düşünebiliriz. Ancak saçınız için uygulayabileceğiniz doğal kürler ve doğru bakım ile doğrudan bu durum değişebilir yani saçınız varsaydığımız süreden çok daha kısa sürede istediğiniz uzunluğa erişebilir.

reklamlar

Eğer doğal bir şekilde ve hızlı olarak saçınızı uzatmak istiyorsanız bol bol vitamin almaya, çok sık saç boyamamaya ve saç kurutma makinasını uzun bir süre hayatınıza sokmamanız gerekiyor. bütün bunlar saçı yıpratacağı için saç uzatırken olumsuz etki yapacak, belki uzatmadan kesmek zorunda kalacaksınız. Hızlı saç uzatmak bir anda uzun bir saçım olsun demek değil, saçın sağlıklı, dolgun ve kırılmasını engelleyerek uzatmak demektir.

Havuç Maskesi ile Doğal saç uzatma yöntemi ve Tarifi Havuç maskesi ile hızlı saç uzatma yoluyla saçlarınız  daha hızlı ve doğal yollardan uzayacak. Saç bakımında ve sağlıklı bir şekilde uzaması için havuç mucizesi yeniden hayatımızda yer alacak.  Saçlarınız için doğal havuç kürü tarifi aşağıdaki gibidir.

Gerekli Malzemeler : – 2 tane orta boy havuç – 1 tane yumurta – 3 su bardak su

Yapılışı ; – Havuçlar renwpenir, – 3 su bardak su kaynatılır, – Ardından renwpenmiş havuçlar kaynayan suya koyulur. – Su 25-30 dk kaynatılır.  – Sonra su süzülerek, – Yumurtayla çırpılır. – Maskemiz hazır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğal Yollarla Meme Küçültme Yöntemleri, Egzersizleri

Uygulama: – Karışım saça sürülür ve yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat saç sarılmış bir şekilde bekletilir. – Sonrada saç ılık suyla şampuanlanarak yıkanılır. Haftada bir saçınıza  uygulayabilirsiniz…

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles