Doğal Yollarla, Ameliyatsız Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız meme büyütme hem egzersizlerle hem de bitkisel yöntemlerle sağlanabilmektedir. Bitkisel Yöntemler Göğüs Büyütmede gerçekten Etkili mi? Göğüs Büyütme Egzersizleri ve hareketleri nelerdir?

Küçük memelerin kötü yönleri nelerdir?

reklamlar

Küçük memelerin dezavantajları :

  • Elbise seçiminde veya elbisenin üzerine oturmasında zorluk çıkabilir.
  • Görüntüye bağlı olarak özgüven eksikliği hissettirebilir.
  • Partnerine karşı dişilik yetersizliği, mahcup olma düşüncesi oluşturabilir.
  • Beğenilmeme korkusu

Burada saydıklarımız da göreceli kişiden kişiye değişen durumlardır. Elbise konusu destekli sutyen, özel elbiseler vb. kullanarak iyileştirebilmeniz kolaydır. İlgi çekmek isteyenler için kötü bir durum olabilirken bazı kadınlar için istenilen bir durumdur.

Küçük memelerin iyi yönleri nelerdir?

Küçük memeler meme şeklinde bir problem yoksa eğer ve küçük olması sizi rahatsız etmiyorsa en zahmetsiz durumdur. Küçük göğüslerin avantajları :

  • Memelerde sarkma durumu meydana gelme olasılığı daha düşüktür.
  • Vücudunu daha fit bir görüntüde gösterir.
  • Daha dik görünen memelere sahip olursunuz.

Göğüs Büyütmede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyatsız meme büyütme operasyonları daha çok vücudun hormon dengesi ile oynanması neticesinde gerçekleşmektedir. Meme büyütme ilaçları hamilelikte olduğu gibi hormon dengesi ile oynayarak memelerinizin büyümesini sağlayabilmektedir. Bu tip ilaç ve benzeri uygulamalardan uzak durmanızı veya uzman doktor kontrolünde uygulamanızı öneririz.

Hormon dengeleri ile oynamak ilerisi için size büyük riskler ve sorunlar doğurabilir. Evet memeleriniz büyür ancak çok çeşitli sağlık problemleri ile baş başa kalabilirsiniz. Göğüs büyütme operasyonu için mutlaka tıbbi müdahale gerekir. Hap, ilaç, krem vb. yöntemlerle göğüs büyütmek sağlıklı olmayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Saç Rehberi, Röfle, Balyaj, Gölge, Perma Nedir? Saç Nasıl Boyanır? Saç Uzatma Yöntemleri Nelerdir?

Ameliyatsız meme büyütmek için masajlar, egzersizler nelerdir?

Meme hacmini genel olarak sağlayan kas arası yağlardır.  Bu yağlar kas dokusunun içerisinde bulunmaktadır. Bu yağların az bulunması nedeniyle göğüsleriniz küçük kalmaktadır.

Göğüs büyütme masajı ve egzersizler ile göğüs altındaki kaslar güçlenerek dolaylı yoldan bir göğüs büyümesi gerçekleşmektedir. Böylece göğüsleriniz dışarıdan bakıldığında daha hacimli ve toplu görünecektir. Detaylı bilgi için Göğüs Büyütme Masajı, Egzersizleri Nasıl Yapılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Ameliyatsız meme büyütmek için doğal ve bitkisel yollar nelerdir?

Bitkisel ve Doğal yöntemlerle ameliyatsız Küçük Göğüslerden kurtulmak artık mümkün. Tamamen kendi hazırlayacağınız bitkisel yöntemlerle göğüslerinizde 7-8 santimetreye varan büyüme ve dolgunluğa ulaşabilirsiniz.

Pek çok bitkisel meme büyütme kremleri, kürleri ve tarifleri araştırdık. Ayrıntılı bilgi edinmek için 9 Etkili Bitkisel Göğüs Büyütme Yöntemi konumuzu okuyabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles