Doğal Yollarla Göğüs Küçültme Hareketleri, Egzersizleri Nelerdir? Doğal Kürler, Kremler

Doğal yollarla göğüs küçültme nasıl yapılır Büyük göğüslerden nasıl kurtulurum Her kadın göğüslerinin ne çok küçük ne de çok büyük olmasını istemez ve ideal göğüs boyutlarına ulaşmak için çaba harcamaya ve bu konuda araştırmalar yapmaya yönelir. Öncelikle büyük göğüsler gerek insan vücudunun hareketini kısıtlama ve utangaçlık, çekingenlik durumlarında çok kolay bir şekilde dekolte verme yönünden sorunlar yaşatmaktadır. Büyük göğüslerin sorunları bununla da kalmayıp gerek bikini ve mayo tercihlerinde gerekse elbise seçimlerinde büyük problemlere neden olabilmektedir.

Göğüs büyüklüğü kas altı yağlarının fazlalığından veya süt bezlerinin gelişmişliğinden kaynaklı olabilmektedir. Özellikle yeni doğum yapmış annelerde süt bezleri daha fazla gelişeceğinden göğüslerde belirgin büyüme gerçekleşebilir.
Öte yandan piyasada ne olduğu bilinmeyen ve göğüs küçülteceğini söyleyen ilaçları kesinlikle kullanmayınız. Vücudunuzun tüm hormon dengesini bozabilirsiniz ve kalıcı hastalıklarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Göğüs küçültme egzersizi ve sporu olarak en etkili yöntem yağ yakmaya yönelik spor hareketleri olacaktır. Kardiyo egzersizleri (Şınav, ağırlıkla çalışmak vb.) ile yakacağınız yağlarla birlikte göğüslerinizin hacminde küçülme de olacaktır. Ancak kardiyo egzersizleri kas yapıcı nitelikte değil yağ yakıcı nitelikte olmalıdır. Göğüs kaslarınızın fazla gelişmesi demek daha büyük göğüslere sahip olmanız demek olabilir. (Şınav, ağırlıkla çalışmak vb.)
Bu esnada minimizer sütyen kullanımı da ( küçültücü sütyen) memelerinizin küçülmesine ve şekil almasına yardımcı olacaktır.
Bunun yanı sıra evde kendi imkanlarınızla hazırlayabileceğiniz doğal ve bitkisel göğüs (meme) küçültme kürleri ve yağları ile de masaj yaparak göğüslerinizde küçülme sağlayabilirsiniz.

Göğüs küçültme masajı nedir nasıl uygulanır. 
Zencefil veya Yeşil Çay ile göğüs küçültme Yaklaşık 1 fincan su içerisine atacağınız 1 çay kaşığı zencefili 6-10 dakika kaynattıktan sonra süzme bal ile tatlandırarak içebilirsiniz. Yağ yakmanıza yardımcı olacaktır.

Yeşil Çay ile Göğüs Küçültme Bunun yanı sırada günlük tüketeceğiniz yeşil çay da yağ yakmanıza dolayısıyla göğüslerinizin küçülmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca yeşil çay kadınlarda sıklıkla görülen göğüs kanseri riskini de azaltmaktadır.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap