Doğugaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Bitlis, Bingöl ve Muş şehirlerinde doğalgaz dağıtım hizmeti veren Doğugaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş faturalarını online olarak sorgulama ve kredi kartı ile internet üzerinden ödeme seçeneklerini araştırdık.  MUŞ, TATVAN-BİTLİS, BİNGÖL Şubelerimizde hem gaz satış ve tahsilat hem de abonelik işlemleri yapılmaktadır.

Doğugaz Doğalgaz Lisans Bölgeleri Aşağıdaki Gibidir : 

  • Bingöl Merkez, Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu
  • Bitlis Merkez, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan
  • Muş Merkez, Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto

Doğugaz Bitlis, Bingöl ve Muş Doğalgaz faturanızı sorgulamak için www.dogugaz.com.tr adresine giriş yapmanız ve aşağıdaki resimde gördüğünüz üzere online işlemler kısmından veya direk Fatura borç sorgulama kısmından doğalgaz faturanızı tesisat numaranızla sorgulayabilirsiniz.

doğugaz fatura sorgulama 1

Doğugaz Doğalgaz Faturanızı internet üzerinden online olarak ödeme: Muş, Bingöl ve Bitlis Doğalgaz Faturanızı online ödemek istiyorsanız bankaların otomatik ödeme talimatı veya internet bankacılığı seçenekleri üzerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan  Doğugaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Doğugaz Adres ve İletişim Bilgileri : 

  • MUŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Minare Mah. PTT Cad. Zümrüt İş Merkezi No:10 MERKEZ / MUŞ Telefon : 0436 213 08 88 – 07 77
  • TATVAN ŞUBE ŞEFLİĞİ Adres : Cumhuriyet Cad. No:386-1/16 TATVAN / BİTLİS Telefon : 0434 827 10 02 – 10 03
Puan Ver

Yorum yapın