Doping ADSL İnternet Müşteri Hizmetleri, Çağrı Merkezi Telefon Numarası www.doping.com.tr

İnternet kullanımı gün geçtikçe daha da artmaktadır. Eskiden fax-modemler aracılığyla, internet paketleri satın alarak evde veya iş yerlerindeki bilgisayarlarımızı internet ağına bağlardık. Günümüzde ise fax-modemler yerini ADSL – ADSL+, VDSL, Fiber internet, gibi çekşitli modem ve internet bağlantı çeşitleri almış bulunmaktadır. Giderek yaygınlaşan internet servis sağlayıcıları (ISS) arasındaki yerini alan Doping internet tüketiciye yeni paketleri ve kampanyaları ile ulaşmak için uğraşmaktadır. Doping internet müşteri hizmetleri, Doping adsl müşteri hizmetleri telefon numarası, Doping ADSL direk bağlanma, Doping internet müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma, www.doping.com.tr

0850 333 0 333 Doping ADSL İnternet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Doping internet müşteri hizmetlerine beklemeden direk bağlanabilmek için numarayı aradıktan sonra sırasıyla iki ve bir tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

İnternet bağlantı sorunları, internet hız sorunu, internet fatura sorgulama, internet paket değişimi gibi bir çok işlemi 0850 333 0 333 Doping internet müşteri hattını arayarak hızlı bir şekilde işlemlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Zaten telefon numarası Doping ADSL Müşteri Hattı olduğu için karşınıza çıkan müşteri temsilcisi sizi detaylı bir şekilde dinliyor ve yardımcı olabilmek için uğraşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sony Cep Telefonu Garanti Durumu Sorgulama ve Garanti Servisleri

Related Articles

23 YORUMLAR

 1. üç aydır aboneliğimi iptal ettiremiyorum.. lanet olsun verdikleri hizmete.. müşteri temsilcileri tam başbelası ve terbiyesiz

 2. son gelen faturam 69 tl. dir İsteğim telefondan kurtulmak ve 49,90TL. Olan tarife geçmektir. Ve vermeyi düşündüğünüz modemi istiyorum. benimle iletişime cebim numarayı veriyorum Bu arada ortepedik engelimin olduğunuda söylüyorum bu yüzden rahat iletişim kuramıyorum. Sizi evime davet ediyorum yeni bir anlaşma ve hediye modemimi getirmeniz dileğiyle.

 3. Siz insanlara hizmet verdiğinizimi sanıyosunuz ben ttnet kullanırken bi gün bile internetimin ne kotası doluyo’du nede yavaşlıyo’du. Sayeniz’de sınırsız kullanmam gereken internetinizin 50 GB adil Kullanımı ‘nı doldurduğum için internetimi yavaşlatıyosunuz. O’da nasıl doluyosa´, akşamları arada sırada oturduğum internet.Bu interneti zaten ttnetle aynı yerden alıyosunuz yani Türk telekomdan tek fark verdiğinizi sandığınız hizmet .Sözleşmem dolduğun’da bir gün bile uzatırsam Allah benim bela’mı versin.

 4. Lanet olsun sizin verdiğiniz hizmete. 2 yıldır doping kullanıyorum. Hep mi yavaş olur internet. Haram olsun aldınız paralar. Sözleşme bitimini iple çekiyorum.

 5. Siz ne yalancı insanlarsınız bana istediğin zaman iptal edebilirsin dediniz simdi 2 yıl sözleşmeniz var diyosunuz 3 ay 39 tl sonra 60 tl dediniz ama bana 70 tl geliyo

 6. Müsteri temsilcisi tarafından arandım ev telefonu ve internet için anlaştık interneti kendi imkanlarımla bağlattım ev telefonum 13 gündür çalışmıyor internettede sürekli kesinti oluyor defalarca aramama rağmen sürekli güncelleme yapıyoruz deyip kandırılıyorum .sözleşme falan imzalamadım internetide iptal ettiricem Ayrıca firmanın türk telekomla alakası filan yok resmen dolandırılıyoruz.

 7. Sayın yetkili doping hizmetçileri internet bas vurusu olana kadar zırt pırt aradınız hat geldi modem geldi fakat kurulum olmadi bir an önce faliyete geçin yoksa iptal edin böyle sahtekarlık olmaz insanları madur etmeyin.

 8. Sözleşme imzaladım.Daha sonra iptal ettim.İnternet bağlanmadı.Aktif olduğundan dolayı benden ücret talep ettiler.İnterneti hiç kullanmadım,itiraz ettim indirim uyguladılar yine ücret istediler.Fatura sorgulamadan baktım borcumun olmadığını gördüm.Faiz uygulamak için böyle bir yolu tercih etmiş olabilirler.Tekrar arayıp soracağım.

 9. benim modemim 4 yıllık modememi mi değiştirmek istedim ücret istenildi ben sizin kaçyıllık müşterinizim niye benden modem için üçret talep ediliyor bu yüzden internetimiş kapattıracağım

 10. sayın yetkili dopin tarafından kulanmış olduğum internet hizmetlerinden memnun olmadığımızı madur edildiğimizi günde iki kez internetin kesildiğini ve 212 609 21 00 nolu telefon sözleşmesinin iptalini yapmak istediğimizi hem müşteri hizmetleri hemde fax yoluyla bildirmiş bulunmaktayız fakat işlemlerin gerçekleşmediğini ve tekrar madur edildiğimizi maduriyetimiz devam eder ise yasal işlemlere baş vurmak zorunda kalacağımızı bildirir iyi çalışmalar dileriz zeki ŞEKER ( 0532 252 95 65 )

 11. internete bağlantı sorunumu çözmek için aradım ulaştım destek göndereceklerini söylediler. bir haftadır arıyorum bağlanamıyorum doping internet kullanıyorum. bu mu 7/24 hizmet destek veriyoruz dedikleri..!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles