Ehliyet Ceza Puanı Öğrenme & Sorgulama, Ne Zaman Silinir?

Sürücü, Ehliyet Ceza Puanı Sorgulama ve Ceza puanlarının geçerliliği, ne zaman iptal olacağı, Ehliyet Sürücü ceza puanının nasıl silineceği gibi bilgileri Emniyet Genel Müdürlüğü E-Devlet Sistemi aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Sürücü Ehliyet Ceza Puanı Sorgulama nasıl yapılır? E-Devlet Sistemi “turkiye.gov.tr”deki “Ehliyet Ceza Puanı Sorgulama” sayfası yoluyla “Ehliyet Ceza Puanı Sorgulaması” yapabilirsiniz. Ehliyet Ceza Puanı Sorgulaması için, “Ehliyet Ceza Puanı Sorgulama Ekranı”ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz. Ehliyet Ceza Puanı Sorgulaması için sürücü belge numarası ile ehliyet alınan ili girmeniz yeterli olacaktır girmeniz yeterli olacaktır. Ehliyet Ceza Puanı Sorgulaması yapmak ve siteye giriş için E-Devlet şifresi almış olmanız gerekmektedir.

Bu sayfada bulunan bütün boşlukları eksiksiz bir şekilde doldurmamız gerekmektedir. Ehliyet belge numaranızı, Ehliyetinizi aldığınız ili ve güvelik kodu bilgilerini eksiksiz bir biçimde doldurduktan sonra sayfanın alt kısmında bulunan SORGULA butonuna basıyoruz ve Ehliyet Ceza Puanını öğrenmek istediğiniz kişinin ehliyet ceza puanı bilgilerini öğrenebiliyoruz. Sürücü Ehliyet Ceza Puanınızı öğrenmek için E-Devlet sistemine giriş Yapınız

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adres Yazarak Baz İstasyonu Sorgulama Ölçüm Bilgileri (Sinyal Gücü vs.)

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles