EGM Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptal Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır

T.C Emniyet Genel Müdürlüğü, E-Devlet internet sitesiyle, Ehliyet Sürücü Belgesi İptali Sorgulama işlemler nasıl yapılır, Ehliyet Sürücü Belgesi İptali nereden sorgulanır?, Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali nasıl sorgulanır?, Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptalini Nereden Öğrenebilirim, Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali bilgilerine nasıl ulaşabilirim, Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali nedir?, Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulama nasıl yapılır.

Devletin resmi sitesi “turkiye.gov.tr”deki “Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulama” sayfası yoluyla “Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulaması” yapabilirsiniz. Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulaması için, “Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulama Ekranı”ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz. Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulaması için sürücü belge numarası ile ehliyet alınan ili girmeniz yeterli olacaktır girmeniz yeterli olacaktır.

Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulaması yapmak ve siteye giriş için “e devlet” şifresi almış olmanız gerekmektedir. Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulama işlemlerini e-türkiye sitesinden online olarak gerçekleştirilebilmektedir. E-Devlet Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali Sorgulama sayfasına girdikten sonra Ehliyet belge numaranızı, Ehliyetinizi aldığınız ili ve güvelik kodu bilgilerini eksiksiz bir biçimde doldurduktan sonra sayfanın alt kısmında bulunan SORGULA butonuna basıyoruz ve Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptalini öğrenmek istediğiniz kişinin ehliyet ceza puanı bilgilerin, öğrenebilirsiniz. Ehliyet (Sürücü Belgesi) İptali durumunu öğrenmek için E-Devlet Sistemine Giriş Yapınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Araç Tramer, Hasar Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles