Enerya Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Antalya, Aksaray, Aydın, Denizli, Ereğli, Erzincan, Karaman, Konya, Nevşehir, Niğde bölgelerinde Enerya Enerji A.Ş firmasından hizmet alan doğalgaz aboneleri Enerya firmasının online sistemi üzerinden doğalgaz faturası sorgulama, fatura hesaplama ve son ödeme tarihini erteleme gibi işlemleri yapabilir ve doğalgaz fatura borçlarını kredi kartı ile internetten ödeyebilirler. Bununla birlikte doğalgaz faturasını taksitli ödeme işlemleri hakkında da konunun devamında bilgi bulabileceksiniz.

Enerya Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Aksaray (Merkez), Karaman (Merkez), Antalya (Aksu, Beldibi, Belek, Döşemealtı, Düzlerçamı, Göynük, Kadriye, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Pınarlı, Serik, Tekirova, Varsak, Yeşilbayır, Yurtpınar, Çamyuva), Aydın (Efeler, Kuşadası, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar), Denizli (Baskarcı, Honaz, Kaklık, Kocabaş, Merkez, Pınarkent), Erzincan (Çukurkuyu, Demirkent, Geçit, Kavakyolu, Merkez, Refahiye, Ulalar, Yalnızbağ, Üzümlü), Konya (Akşehir, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karatay, Meram, Sarayönü, Selçuklu), Nevşehir (Avanos, Merkez, Ürgüp), Niğde (Merkez, Bor, Fertek) bölgelerinde şuan hizmet vermektedir. Enerya Doğalgaz yukarıdaki saydığımız iller ve ilçelerinin dışında kalan ilçeler için de hizmet götüreceği öngörülmektedir.

Enerya Doğalgaz Fatura Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?

Enerya Doğalgaz Dağıtım A.Ş resmi internet sitesinden Enerya Doğalgaz Fatura sorgulama ve borç bilgilerinizi sözleşme numarası veya sayaç numarası ile öğrenebilirsiniz. Sözleşme veya sayaç numaranızla sorgulama yaptığınız da karşınıza ödenmemiş faturalarınız listelenecektir. Listelediğiniz faturalardan istediğinizi seçerek kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

 

Aksaray (Merkez), Karaman (Merkez), Antalya (Aksu, Beldibi, Belek, Döşemealtı, Düzlerçamı, Göynük, Kadriye, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Pınarlı, Serik, Tekirova, Varsak, Yeşilbayır, Yurtpınar, Çamyuva), Aydın (Efeler, Kuşadası, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar), Denizli (Baskarcı, Honaz, Kaklık, Kocabaş, Merkez, Pınarkent), Erzincan (Çukurkuyu, Demirkent, Geçit, Kavakyolu, Merkez, Refahiye, Ulalar, Yalnızbağ, Üzümlü), Konya (Akşehir, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karatay, Meram, Sarayönü, Selçuklu), Nevşehir (Avanos, Merkez, Ürgüp), Niğde (Merkez, Bor, Fertek) bölgelerine ait doğalgaz faturalarınızı sorgulamak ve ödemek için buraya tıklayınız.

İnternet Bankacılığı ile Enerya Doğalgaz Faturası Ödeme : Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası internet şubelerinde ödeme menüsü altından fatura ödemelerine tıklayıp doğalgaz faturası ödemeyi seçerek internetten doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan Enerya Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Enerya Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Enerya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Enerya Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 8 429 arayarak Enerya Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgileri ve Enerya doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 • Enerya Enerji A.Ş. Müdürlük ve Yönetim Adresi: İçerenköy Yeşilvadi Sokak No:6 Ataşehir / İSTANBUL
 • Antalya Enerya Müşteri Hizmetleri Merkezi: Şirinyalı Mah. 1507 Sok. No: 19 Muratpaşa / Antalya
 • Enerya Aksaray Gaz Dağıtım A.Ş.: Hacı Hasanlı Mah. Gündoğdu Cad. No:26 AKSARAY
 • Aydın Enerya Müşteri Hizmetleri Merkezi: Yedi Eylül Mahallesi İzmir Bulvarı Yeşim Apt. No:39/A AYDIN
 • Enerya Denizli Gaz Dağıtım A.Ş.: Karşıyaka Mah. Enerya Denizli Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Ankara Bulvarı No:134 DENİZLİ
 • Ereğli Enerya Müşteri Hizmetleri Merkezi: Namık Kemal Mah. Atatürk Cad. Ali Çetinkaya Apt. No:37/A Ereğli / KONYA
 • Erzincan Enerya Müşteri Hizmetleri Merkezi: Atatürk Mah. Nerim Tonbul Cad. No:27 ERZİNCAN
 • Enerya Karaman Gaz Dağıtım A.Ş.: Kirişci Mah. Kemal Kaynaş Cad. No:4 KARAMAN
 • Enerya Konya Gaz Dağıtım A.Ş.: Musalla Bağları Mah. Nalçacı Cad. No:110 Selçuklu/KONYA
 • Enerya Nevşehir Gaz Dağıtım A.Ş.: Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:100/Z01-Z02 NEVŞEHİR
 • Enerya Niğde Gaz Dağıtım A.Ş.: Ahmetpınarı Mah. Atatürk Bulvarı C Blok Merkez / NİĞDE
Puan Ver

Yorum yapın