Entele (Bit) Otu ile Denenmiş Saç Bakımı ve Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Bitkisel ve Doğal yöntemler ile hızlı saç uzatma, Entele otu ile hızlı saç uzatma yöntemi Nasıl uygulanır? Saçlarım hızlıca nasıl uzar?, Denenmiş saç uzatma yöntemleri nelerdir?  Hızlı ve etkili saç uzatma taktikleri

Saç kısaltma gereği  kimi zaman sadece farklılık olsun diye kimi zaman depresyon sebebiyle ve bazen de saçlarımızın zayıfladığını düşünerek güçlensin diye yaptığımız bir eylemdir. Ancak biz kadınlar bunu yaptıktan sonra her zaman pişman oluruz.

Peki şimdi ne olacak? Saçlarım Hızlıca Nasıl uzar? İşte kısa saçları hızlıca ve sağlıklı bir şekilde uzatmak için doğal ve bitkisel bir yöntem olan “Entele Otu”

Entele otu,  Bit otu, papaz otu, Hazeran, Mevzek gibi isimlerle de bilinir.  Entele otu içerisinde çok çeşitli alkaloitler ve sabit, uçucu bir yağ katmanı bulunur.

“ENTELE OTU KULLANIRKEN MUTLAKA NASIL KULLANILACAĞINA DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR. ZEHİRLİ BİR BİTKİDİR”

Entele otu faydaları, zararları  ve Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? Entele Otu Fiyatı nedir? Nerelerde Bulunur?  Öğrenmek için Tıklayın

Entele otu saç köklerine etkilidir ve saçlardaki bakteri, kepek oluşumunu yok eder, saç köklerinde kan dolaşımını hızlandırarak saç kırıklarını, perma, jöle, boya zararlarını etkili şekilde yok eder ve kırıkları tedavi eder. Bununla birlikte entele otu karışımı saçlarınızın çok hızlı uzamasını sağlar.

Entele otu piyasada hazır losyon olarak da bulunabilmektedir. Ancak karışımı kendiniz hazırlamak istiyorsanız aşağıdaki tarifi uygulayın.

Entele losyonu hazırlamak için 1.Yöntem

Bir miktar entele otunu 2 Bardak Sirke içine 2 Bardak su koyun ve kaynatın. Suyun yarısına yakın kısmı buharlaşana kadar kaynamaya devam etsin. Kaynama sona erdikten sonra soğumasını bekleyin ve saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. (saçınızda 1 saat kadar bekletmeniz önerilir)

Entele losyonu hazırlamak için 2.Yöntem

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğal Yollarla Göz Şişmesi, Göz altı Torbaları ve Morluğu Tedavisi

Saçlarınızı yıkayın ve ardından bir miktar entele otunu cezvenin dörtte üçü kısmını suyla doldurarak suyun yarısı buharlaşana kadar kaynatın.  Sonra suyunu süzün. Badem yağı ile süzdüğünüz suyunu karıştırın (eğer varsa bepanthene de katın)  karışımı saç diplerinize uygulayın.

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles