Erkeği Elde Tutma, Aşık Etme Taktikleri Nelerdir? Aşık Erkek için Neler Yapılmalıdır

Hoşlandığınız bir erkek var belki de  zaten sevgilisiniz. Ama onun elinizden kaçıp gitmesinden korkuyorsunuz veya sizden başka kadınlara ilgi duymasından…  Bütün bu korkularınızı yenmenizi sağlayacak tavsiyelerden bahsedeceğim.

Erkeğiniz artık sizin sözünüzden çıkmayan, gözü sizden başkasını görmeyen biri olabilir. Köleniz mi ? Belki evet.

Biz kadınlar erkeklerin dizilerdeki oyuncuları bile gereğinden fazla beğenmesini, yoldan geçen birine yan gözle de olsa bakmasını ve hatta bayan bir iş arkadaşı dahi olsun istemeyiz çünkü bunların hepsi bizim için bir rakiptir ve erkeğinizi baştan çıkarabilir, cezbedebilir daha kötüsü elinizden alabilir.

Çoğu erkeğin hevesi amacına ulaşıncaya kadardır. Sizinle sevgili olma sürecine doğru giderken sizi etkilemek için yapmadığı kalmaz, her an her dakika yanınızda biter ve sonuç olarak artık sevgili olduğunuzda bir anda heyecanı kaybeder ve rutine döner. Çünkü amacına ulaşmıştır ve kim bilir belki yeni amaçlar planlıyordur.

Erkeği elden kaçırmanın sebebi aslında kadının ilişki sonrasında güç kollarını eline alma çabasıyla yaptığı bir takım kuruntular, istekler, tripler ve kavgalar sayılabilir. Gereksiz yere öne çıkma çabasına giren kadın yaptığı pek çok hareketle erkeği kendisinden uzaklaştırmaya başlar. Şüphesiz yanında huzur bulmayı planlayan erkek artık huzur yerine huzursuzluk bulmaya başladığında kaçınılmaz sona doğru yaklaşmaya başlar.  Bu örneğin tam tersi de erkeği elden kaçırmanıza sebep olabilir. Erkeğim ne derse onu yaparım, o ne derse sözünden çıkmam şeklinde sürekli itaatkar tavırlar da bir süre sonra erkeğe sıkıcı gelecek ve ne de olsa hep benim dediğim oluyor düşüncesiyle bir süre sonra fikrinizi bile sormayacaktır. Heyecanlı gördüğü bir aşka balıklama atlayabilir.

Peki o kadar şey söyledik. Erkeği elimizde nasıl tutarız? Erkeği Elimizde tutmak için neler yapmalıyız?

  • Herşeyi bilen ama her bildiğini söylemeyen bir kadın olun. Yeri geldi mi cahil gibi yeri geldi mi özgüven sahibi biri gibi davranmayı becerebilirsiniz. Erkekler her ne kadar güç sembolü kendilerinde olsun isteseler de güçlü kadınları daha çok tercih ettikleri bir gerçektir.
  • Başarılı olan şeyler sonrasında erkeğinizin egosunu okşamayı ihmal etmeyin. Bu bir ampul değiştirmek bile olsa Tebrik etmek, takdir ettiğinizi belli etmek bir süre sonra onu takdir görmeye muhtaç hissetmesine bile neden olacak ve takdiri sizden görüyorsa sizin yanınızda yer almayı tercih edecektir. Özellikle cinsel yaşamda takdir, işe yarayacaktır.
  • Yapmayı düşündüğünüz şeylerde sevgilinizden de fikir almayı asla ihmal etmeyin. Zaten sonunda yine sizin dediğiniz olacaktır.
  • Özel hayatınızda şov yapmaya gerek yok ancak ona kendini özel hissettirecek şekilde davranmaktan asla çekinmeyin.
  • Kişisel bakım ve güzellik faktörlerini asla elden bırakmayın. Her zaman cezbedici, alımlı ve tabiri doğruysa cilveli olmanız gerekir.
  • Özel yaşantınıza sürekli yenilikler katmak için çaba harcayın.
  • Erkeğinize belirli yerlerde o yokkan övgü dolu sözler gönderin. Nasıl mı ?  Sizin söylediğiniz şeyleri muhakkak ona gidip ulaştıracak insanlar vardır etrafınızda. ona sevgilinizi överek anlatın. o da gidip ona anlatacaktır ve sevgiliniz akşam eve elinde çiçeklerle gelirse şaşırmayın.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap