Erkekler Kadınlarda Ne Ararlar? Kriterleri Nelerdir? Neler Çekici Gelir

Erkekler Kadınlarda Ne Arar ? Ne Görmek İster? Neden Sizi Tercih Eder?

Kadınların çoğu zaman merak ettiği ve çözemediği bir koudur “erkekler bir kadında ne arar”, “kadının hangi özellikleri erkeği etkiler”.

Kadınların En etkili silahları  sempatiklik, çekicilik (seksi olmak) bile çoğu zaman kadınlar için amaca ulaşmaya yetmez veya elde ettiği sonuçlar geçici zaferlerdir.  Bir kadının güzel,  etkileyici ve seksi olması şüphesiz bütün erkekleri etkiler ve onları kolayca elde edebilirsiniz. Ancak bu detaylar erkeği sadece anlık bir istek için elde etmenize yarar. Duygusal olarak değil cinsel istekler konusunda erkeği geçici bir zafer ile elde edebilirsiniz. Erkeğin kalbini kazanmak kolay gibi görünür ama aslında hiç de o kadar kolay değildir.  Erkeklerin gerçek duygularla sevdiği, bağlandığı bir kadın olmak için bilmeniz gerekenleri sizinle paylaşacağım.

Erkek için bir “anne” olun !

Erkeklerin şehvet dünyası dışında bir kadına bağlanmalarını sağlayacak en etkili sebeplerinden biridir anne imajı. Burada anne olmaktan kasıt ise aman soğuk su içme, şunu yeme, bunu yeme tavsiyelerinde bulunmak demek değildir.  Anne olmaktan kasıt şefkat, sevecenlik, zor zamanda bile destek manasındadır.  “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” sözü de annelik kısmına girmektedir. çünkü erkekler için annesinin yaptığı yemek paha biçilemezdir. Aynı şekilde seveceği yemekler onu size bağlayacaktır. Başka bir yerde yemek yediği an bile sizin yemeklerinizi özleyecek aklına geleceksiniz.

Yemek yapabilmek günümüzde pek çok yeni yetişen kız ve kadınların yapamadığı bir şey haline gelmiş ve bu eksiği kozmetik alanındaki başarılarıyla gidermeye çalışmaktalar ancak acı gerçek olarak bir erkeği kendisine bağlayabilmek adına yumurta dahi kıramayan bir insan olarak kayba uğramaktalar.

Kendi yaptığınız bir kahve, bir yemek sizin için en büyük artılardan biri olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Boşanmak İçin Hangi Mahkemeye Nasıl Başvurulur? Anlaşmalı Dilekçe Örnekleri

Erkeği yönlendirin!

Erkeği etkilemek için kadınlar çoğu zaman tercihleri erkeğe bırakırlar bu yanlış bir davranıştır. Aksine olabildiğince erkeği yönlendirin. Haftasonu dışarı çıktığınızda veya evde oturuken yapılacak şeyleri üretme konusunda aktif olun. Kısacası varlığınız onun hayatında fark yaratsın!

Farkındaysanız şunu giyin, şık görünün, vb. konularına hiç girmedim bile. Bunlar erkek için ilk adımda çekici etkileyici görünse de kalıcı zaferler adına tamamen gereksiz detaylardır.  Aksine doğal olmalısınız. Erkek şık ve bakımlı halinizden ziyade ev hali diye tabir edilen saç baş dağılmış halinizden daha çok etkilenecektir.

Erkekler de kendilerini güldüren kadınlardan hoşlanır!

İş dünyası genel olarak erkekler için daha bir zor ve çekişmeli bir alan halindedir. Stres olarak da daha yüksek düzeyde bir iş hayatına sahipse onu güldürmenizde yani o ortamdan uzaklaştırmanızda fayda var.

Bunları yapıp da hala kendinize bağlayamıyorsanız aranızda başka problemler var demektir.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles