Erzurum ESKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Erzurum ve İlçeleri Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye ESKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Erzurum ve ilçeleri ESKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Erzurum ESKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için ESKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Erzurum su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa ESKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.erzurum eski su faturası

Erzurum ve ilçeleri Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye ESKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer ESKİ Erzurum web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Erzurum ESKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

ESKİ Erzurum Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın