Erzurum Online PALEN Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Erzurum merkez ve ilçelerine (Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye) Doğalgaz dağıtımı ve abonelik işlemlerini yürüten PALEN Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Fatura Borcu sorgulama ve online ödeme sistemi üzerinden, kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme işlemleri aşağıdaki şekilde yapılabilmektedir.

PALEN Doğalgaz Dağıtım A.Ş Faaliyet Bölgesi :

  • Erzurum : Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye

PALEN Doğalgaz Erzurum Fatura Borcu Nasıl Sorgulanır? Erzurum  merkez ve ilçeleri (Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere, Yakutiye) PALEN doğalgaz faturanızı sorgulamak için buraya tıkladığınızda PALEN online işlemler sayfasına yönleneceksiniz.

Güncel Dönem Borcunuz ve Geçmiş Dönem Faturalarınızı, Müşteri numaranızı ve Tesisat numaranızı  girerek sorgulayabilirsiniz.

Erzurum PALEN Doğalgaz Faturası Online Ödeme : PALEN web sitesi fatura ödeme hizmeti vermiyor. PALEN doğalgaz faturanızı online ödemek için PALEN anlaşmalı bankaların İnternet bankacılığı sistemini kullanmanız gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” yazımızı inceleyerek internet bankacılığı kullanmaya gerek kalmadan sadece kredi kartı ile PALEN Erzurum Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

PALEN Erzurum Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve dağıtım firmasının talepleri doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

PALEN Enerji Doğalgaz Dağıtım Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Adres : Vani Efendi Mah. Haşıl Efendi Cad. No:10/B Yakutiye / Erzurum   0442 235 55 15

PALEN Doğalgaz Dağıtım ve Ticaret A.Ş.
Adres : Ahmet Yesevi Mah. Belediye önü Sokak No:1 (Aziziye Belediye Başkanlığı İçi Kat:2) Dadaşkent – Aziziye / ERZURUM  0442 327 10 30

PALEN Doğalgaz Dağıtım ve Ticaret A.Ş. 
Adres : Çarşı Mahallesi İstanbul Cadde No:10 Aşkale/ERZURUM  (0442) 415 15 24

Puan Ver

Yorum yapın