EsGaz Eskişehir Online Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Ödeme

Eskişehir merkez ve ilçeleri (Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı) Esgaz Eskişehir Doğalgaz Dağıtım A.Ş doğalgaz faturalarını sorgulama ve internet üzerinden online işlemler menüsü ile Esgaz Doğalgaz online kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme işlemleri nasıl yapılır?

Esgaz Eskişehir Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için Eskişehir Esgaz aboneliğinize ait abone numarasına gerek var. Abone numaranızı biliyorsanız veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak Esgaz Eskişehir doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Ayrıca Esgaz Doğalgaz Eskişehir faturanız hakkındaki bilgileri  telefon yolu ile öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri için 0 222 330 00 00 nolu Esgaz Müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

Esgaz Eskişehir Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Eskişehir Şehir merkezi ve ilçelerinde (Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı) Doğalgaz faturanızı Esgaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek Esgaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri  hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın