EXPER Türkiye Garanti Sorgulama ve Müşteri Hizmetleri Sorgulama

EXPER Marka Masaüstü bilgisayar(diamond), Laptop-Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet (easypad), PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? EXPER laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

EXPER  markası tablet (easypad), netbook, notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki EXPER teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? EXPER garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? EXPER müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

EXPER bilgisayar garanti durumu sorgulamak için EXPER bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile EXPER bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını EXPER üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • EXPER Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • EXPER PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • EXPER Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.r: ile başlar.
  • EXPER Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • EXPER Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur.

Size en yakın EXPER yetkili (garantili) teknik servis bilgisine ulaşmak ve EXPER ürünüzü tamire ve onarıma göndermek için tıklayın.

EXPER Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için EXPER Türkiye müşteri hizmetleri “0216 645 8585” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. EXPER cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın