Garanti American Express Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

American Express (Garanti Bankası) Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? American Express Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. American Express kredi kartıma ne kadar borcum var?

American Express Kredi Kartı (Garanti Bankası) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Garanti Bankası atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. American Express Kredi Kartı Garanti Bankası’nın bir ürünüdür ve American Express üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Garanti Bankası American Express kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.Garanti.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla bütün güncel kart bilgilerinize (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Garanti Bankası telefon bankacılığı sistemi 444 0 333 üzerinden sizden istenen bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Garanti Bankası Atm’sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden American Express kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Garanti Bankası, Banka personeli dahil hiç kimseye American Express kredi kartı numaranızı, American Express kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akbank Wings Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles