Garanti Flexi Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Flexi (Garanti Bankası)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? Flexi Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Flexi kredi kartıma ne kadar borcum var?

Flexi Kredi Kartı (Garanti Bankası) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Garanti Bankası atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Flexi Kredi Kartı Garanti Bankası’nın bir ürünüdür ve Flexi üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Garanti Bankası Flexi kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.Garanti.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Garanti Bankası telefon bankacılığı sistemi  444 0 333  üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Garanti Bankası Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden Flexi kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Garanti Bankası, Banka personeli dahil hiç kimseye Flexi kredi kartı numaranızı, Flexi kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ANADOLU BANK Bankacılık İşlemleri Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles