GAZDAŞ Online Gaziantep-Kilis Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Gaziantep ve Kilis Şehir merkezleri ve ilçelerinde (Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkâmil, Yavuzeli, Elbeyli, Musabeyli, Polateli) GAZDAŞ Gaziantep Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş bünyesinde hizmet alanlar doğalgaz faturalarını internet üzerinden online işlemler menüsü sayesinde sorgulayabilir ve bu yazımızda bahsedeceğimiz Zorlu Holding bünyesindeki Gazdaş Doğalgaz online kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

GAZDAŞ Gaziantep ve Kilis Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için GAZDAŞ aboneliğinize ait abone/tesisat numarasına ihtiyacınız olacak. Bu bilgilere sahipseniz veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak GAZDAŞ Gaziantep ve Kilis doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Abonelik bölümümüzde üye olmanızla birlikte aşağıdaki hizmetlerden faydalanabileceksiniz. Fatura Görüntüleme, Tahmini Fatura Hesaplama, E-Mail Fatura Aboneliği

gazdaş gaziantep fatura sorgulama

Ayrıca GAZDAŞ Doğalgaz Gaziantep ve Kilis faturanız hakkındaki bilgileri  telefon yolu ile öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri için 444 9 429 nolu GAZDAŞ  Müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

GAZDAŞ Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Gaziantep ve Kilis Şehir merkezleri ve ilçelerinde (Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkâmil, Yavuzeli, Elbeyli, Musabeyli, Polateli) Doğalgaz faturanızı GAZDAŞ anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek GAZDAŞ Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri  hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

GAZDAŞ Şehitkamil Abonelik Merkezi  İncilipınar Mh. Yunuslar İş Merkezi 3 Nolu Cd. No:37-38/5 Şehitkamil – GAZİANTEP
Telefon: +90 342 211 87 00

GAZDAŞ Şahinbey Abonelik Merkezi   23 Nisan Mah. Üniversite Cd. No:259/B PK:27070 Şahinbey – GAZİANTEP
Telefon: +90 342 360 96 66

GAZDAŞ  Nizip İşletme Şefliği  Fatih S. Mh. Çağrı Sk. Göktürk Apt. N:2/A Nizip – GAZİANTEP
Telefon: +90 342 512 08 00

GAZDAŞ Kilis İşletme Müdürlüğü  Şehitsakıp Mah. Zekeriya Korkmaz Bulvarı No: 246 P.K : 79000 Kilis
Telefon: +90 348 814 60 06

GAZDAŞ Oğuzeli Abonelik Merkezi  Oğuzlar Mahallesi, Belediye Caddesi, No:3 / A Oğuzeli / GAZİANTEP
Telefon: +90 342 571 2020

Puan Ver

Yorum yapın