Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi MHRS Online Randevu Alma, Sorgulama ve İptal Etme

MHRS Randevu sistemi ile Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Muayenesi için telefonla veya internetten randevu alabilir, eğer isterseniz randevu iptal ve sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Adres/Ulaşım ve Telefon Numarası bilgilerini sizlerle paylaşacağız. E-Nabız Sistemi ile Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi geçmiş muayene/reçete bilgileri sorgulama, laboratuvar/tahlil sonuçları sorgulama ve görüntüleme işlemleri yapılabilmektedir.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Randevu almadan muayene olabilir miyim? Randevusuz muayene olabilmek için acil servise başvurmalısınız. Ancak probleminiz İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Ulaşım/Adres ve Telefon Numarası Bilgileri : 

  • Ana Bina Adres : osmangazi Mah 62 Nolu Cad. P.K:27060 Şehitkamil/ Gaziantep
  • Telefon Numarası :3423385101
  • Selma-adnan İnanıcı Semt Polikliniği :ocaklar Mah. Hasip Duri Cad. 230/1 Şahinbey/gaziantep Tel:342 271 78 78

www.hastanerandevu.gov.tr (MHRS) ile Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Hangi Yollarla Randevu Alınabilir?

  • MHRS Akıllı Telefon uygulaması, Android, IOS(iphone) ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (Apple App Store, Google Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
  • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesine randevunuzu alabilirsiniz.
  • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr),(www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
    1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
    2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hastane E-Randevu Sistemi Online işlemler menüsü ile Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi doktor randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvar, Tahlil sonuçlarınızı, Röntgen, Ultrason vb sonuçlarınızı ve geçmiş raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Online randevu sisteminde, Tedavi olmak istediğiniz sağlık kliniğini (Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Göz, Diş, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları(Doğum), Nöroloji vb..) ve İstediğiniz Doktoru (Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi genelindeki doktor listesini görebilirsiniz.) seçerek randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun dışında AİLE HEKİMİNDEN RANDEVU AL seçeneği ile doğrudan aile hekimi bilgilerinizi görebilir ve aile hekiminizden randevunuzu alabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın