Gaziantep GASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Gaziantep ve İlçeleri Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkâmil, Yavuzeli GASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Gaziantep ve ilçeleri GASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Gaziantep GASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için GASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Gaziantep su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa GASKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.gaziantep su fatura sorgulama

Gaziantep ve ilçeleri Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkâmil, Yavuzeli GASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer GASKİ Gaziantep web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Gaziantep GASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

GASKİ Gaziantep Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın