Gediz Elektrik Fatura Borç Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Sistemi

Gediz elektrik dağıtım A.Ş online işlemler menüsü ile Manisa ve İzmir’de yaşayanlar için elektrik fatura borcu online olarak sorgulanabilir ve internet üzerinden ödenebilir. Ayrıca bu sistem ile Gediz Elektriğe ait geçmiş döneme ait gecikmeli borçlarınızı listeleyebilirsiniz.

Gediz Elektrikten İndirimli Elektrik Elektrik faturası aylık ortalama 82 TL ve üzerinde olan tüm tüketiciler Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile yapacakları İkili Anlaşma Sözleşmesi ile indirimli elektrik almaya başlayabilirler.Gediz Elektrik tarafından sağlanan indirimden faydalanarak elektrik giderlerinde tasarruf elde edebilirsiniz. Faturalarınıza yansıyan vergiden avantaj sağlayabilir, enerji maliyetlerindeki indirim sayesinde sektörünüzde daha rekabetçi bir konuma gelebilir ve daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Gediz Elektrik Tesisat numaramı nasıl öğrenebilirim? Eski bir elektrik faturanızın üst kısmında yer alan “Tesisat No” bölümünden veya 0850 800 0 186 numaralı Gediz Elektrik Çağrı Merkezini arayarak tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz.

Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş Faaliyet Bölgeleri Aşağıdaki gibidir : 

  • Manisa : Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Şehzadeler, Turgutlu, Yunusemre,
  • İzmir : Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla,

Gediz Elektrik Faturası Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılıyor? Gediz elektrik faturası borç sorgulama işlemini www.gediz.com üzerinden tesisat numaranız ile sorgulayabilirsiniz.

gediz elektrik borç sorgulama

Diğer bir seçenek olarak Gediz Elektrik İletişim Hattı 0850 800 0 186’yı arayarak sesli yanıt sisteminden tesisat numaranızı girerek güncel borç durumunuzu öğrenebilirsiniz. Elektrik Faturası Borç Sorgulaması için Tıklayın

Gediz Elektrik Online Taksitli veya Peşin Borç Ödeme : İzmir ve Manisa illerindeki aboneler güncel veya ödenmemiş geçmiş dönem elektrik fatura ödemelerini kredi kartlarına 2 ile 9 aya varan taksitlendirmeyle yapabileceklerdir. Akbank (Axess Card), Denizbank (Bonus Card), İş Bankası (Maximum Card), Garanti Bankası (Bonus Card) ve Yapı Kredi Bankası (World Card) ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Gediz elektrik faturasını online ödemek için yapı kredi bankasının fatura ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi bankası müşterisi olmanız gerek bulunmamaktadır.

gediz elektrik ödeme sistemi

www.yapikredi.com.tr/odeme-merkezi/elektrik-odeme” adresini ziyaret ettiğinizde karşınıza gelen ekranda hızlı kurum arama kısmına resimdeki gibi “gediz” yazdığınızda doğrudan bilgiler ekrana gelecektir. Sonrasında ise ödeme tercihinizi, kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın