Göğüs Büyütme Masajı Nedir Nasıl Yapılır

Her ne kadar fiziksel görünüşün üzerimizde çok önemi olmadığını iddia etsek de Fiziksel görüntümüz gerek karşı cinse olan izleniminizi gerekse kendimize olan güvenimizi önemli derecede etkilemektedir.  Fiziksel özellikleriniz içerisinde  dile getirme şansını çok  bulamadığınız ancak en önemlilerinden bir tanesi göğüslerdir. Yapılan pek çok araştırma göğüslerin küçük olmasının bayanların psikolojisi üzerinde önemli olumsuz etkiler olduğunu açıkça ortaya koymuştur. Yine bir satış araştırmasına göre ise küçük göğüslü bayanların yüksek bir oranla destekli sütyen tercih ettiği belirtilmiştir.

Sıkça karşılaşılan bir başka durum ise bir göğüsün diğer göğüsten küçük veya büyük olması durumudur. bu durumun çözümü de küçük olan memeye masaj uygulayarak büyümesini sağlamaktır. Küçük göğüsleri büyütmek konusunda çaresiz değilsiniz. Tıbbi müdahaleler sonucunda slikon taktırmaktır ve hiç bir şekilde tavsiye edilmemektedir.

Küçük göğüsleri doğal yollarla büyütmenin bir çok yolu ve yöntemi bulunmaktadır. Doğal yollarla göğüs büyütmek için “Göğüs büyütme masajları” bulunmaktadır.  Göğüs büyütme masajları en etkili yöntem olarak bilinmektedir.

Peki nedir Göğüs büyütme masajı? Nasıl Yapılır ? Göğüs büyütme masajı günlük olarak uygulanması gereken bir masajdır. Bu masajı göğüslerinize uygularken içeriğini bilmediğiniz ürünleri göğsünüze uygulamayınız. Ancak Masajı kolaylaştırmak için gündelik yaşantınızda kullandığınız krem veya yağları kullanabilirsiniz.  Masaj yoluyla  hem göğüslerinizi dikleştirecek ve büyütebileceksiniz.

Göğüs Büyütme Masajında 1. Hareket : Bu hareketle göğüslerinizin büyümesine destek olacaksınız. unutmayın bu masajı her iki göğüse veya küçük olan göğüse uygulamalısınız.

  • Göğsünüze bir miktar krem veya yağ sürün. (Faydalı olduğunu bildiğiniz krem veya yağları kullanabilirsiniz)
  • Destek olarak soğuk su veya buz da kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için kolaylıkla hissedebilirsiniz.
  • Göğüs ucunuz avcunuzun tam ortasına gelecek şekilde avcunuzu göğsünüze yerleştirin.
  • Avcunuzu Vücudun iç kısmına doğru dairesel hareketlerle ve yavaşça hareket ettirin.
  • Dairesel hareketleri 4-5 Dakika tekrarlayın

Göğüs Büyütme Masajında 2. Hareket : Göğüs büyütmede bir diğer hareket koltuk altı masajıdır.  orada bulunan kasların harekete geçmesi ile göğüsleriniz olduğundan daha dik ve büyük görünecektir.  unutmayın bu masajı her iki koltuk altınıza  veya küçük olan göğüse yakın olan koltuk altına  uygulamalısınız.

  • kolunuzu dik bir şekilde yukarıya kaldırın
  • koltuk altınıza göğsünüz iç kısma doğru hareket edecek şekilde ovarak masaj uygulayın.

Göğüs Büyütme Masajında 3. Hareket

  • Göğsünüze bir miktar krem veya yağ sürün. (Faydalı olduğunu bildiğiniz krem veya yağları kullanabilirsiniz)
  • her iki göğsü yavaşca ve hafif bastırarak birbirine yaklaştırıp uzaklaştırın.
  • bu işlemi 2-3 dakika boyunca uygulayın

Göğüs Büyütme Masajında 4. Hareket : Bu hareket daha çok spor aktivitesine girmektedir. o bölgedeki kasları uyarıp daha kuvvetli hale getirir. Örnek olarak kollarınızı düz ve sıkı şekilde duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. göğüslerinizdeki değişim gözle görülür derecede olacaktır.

Yukarıda saydığımız göğüs büyütme hareketlerinden istediğiniz birini veya imkanınız varsa bir kaçını gündelik olarak  (en az günde 2 defa) uygulamanız gerekmektedir. Bu masajlar Göğsünüze daha çok baskı uygulayarak daha çok fayda sağlarım düşüncesine kapılmadan, abartılmadan sabırla yapılmalıdır. göğsünüze sert veya tahriş edici hareketler yapmayınız.

2 Comments

Tıkla ve Yorum Yap