Göğüs Büyütmede Kanıtlanmış, Mucizevi Şerbetçi Otu (7cm)

Hemen her kadın ideal bir göğüs ölçüsüne sahip olmak yanı sıra büyük, dolgun ve dim dik göğüsleri olsun ister. Bilinenin aksine göğüs büyütmek için tek yol estetik operasyon değildir pek çok doğal ve bitkisel göğüs büyütme yöntemleri bulunmaktadır. Geçmişten günümüze gelen bir göğüs büyütme yöntemi ise şebetçi otunun kozalak ekstresi ile yapılmaktadır.

Nadir aktarlarda bulunabilen şerbetçi otu kozalak ekstresi dolgun, güzel göğüslere sahip olmanızı sağlayan krem ile birlikte göğsünüze masaj yaparak uygulayabilirsiniz.  Göğüslerin 2 Ayda 7 cm büyüdüğü iddia edilmektedir.

Göğüs Büyütücü Şerbetçi otu kremi nasıl hazırlanır? Nasıl meme büyütür? Bir miktar şerbetçi otunu cezveye koyun ve üzerine üçte biri miktarda su ekleyerek 15 dakika kaynatın. Kaynama sonrasında şerbetçi otu karışımını 15 dakika dinlendirin. demini alsın.  Karışım içerisine hafif koyu kıvama gelene kadar yağsız cilt yada el kremi katıp bir gün dinlenmeye bırakacağız.  Ertesi gün yatmadan önce göğüslerinize masaj yaparak kremi uygulayabilirsiniz.  Sabahları göğüslerinizdeki dolgunluğu hissedeceksiniz.

5 Comments

Tıkla ve Yorum Yap