Grundig (arçelik-beko) Bilgisayar Garanti Sorgulama ve Teknik Servis

GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) Marka Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet, PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO)  markası tablet, netbook, notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) bilgisayar garanti durumu sorgulamak için GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.r: ile başlar.
  • GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur.

Size en yakın GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) yetkili (garantili) teknik servis bilgisine ulaşmak ve GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) ürünüzü tamire ve onarıma göndermek için tıklayın.

GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) Türkiye müşteri hizmetleri “444988” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. GRUNDİG (ARÇELİK-BEKO) cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

5/5 - (1 vote)

“Grundig (arçelik-beko) Bilgisayar Garanti Sorgulama ve Teknik Servis” üzerine 2 yorum

Yorum yapın