Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM-Diş Hastanesi MHRS Online Randevu Alma, Sorgulama ve İptal Etme

MHRS Randevu sistemi ile Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden (ADSM) online veya telefonla randevu alarak diş muayenesi ve tedavi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Diş Hastanesinde sunulan özel hizmetler, doktor bilgileri ve acil tedavi süreçleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM güncel adres ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM-Diş Hastanesi Randevu almadan muayene olabilir miyim? Randevusuz muayene olabilmek için acil servise başvurmalısınız. Ancak probleminiz İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM-Diş Hastanesi Ulaşım/Adres ve Telefon Numarası Bilgileri : 

 • Ana Bina Adres :karşıya Mahallesi Halit Zarbun Sokak No:5 Gümüşhane
 • Telefon Numarası :4562135758
 • Köse Ağız Diş Sağlığı Polikliniğİ : yeni mah. aydın doğan cad. köse/gümüşhane
 • Kürtün Ağız Diş Sağlığı Polikliniğİ :transit Cad.Kürtün /gümüşhane tel:456 711 62 99
 • Torul Ağız Diş Sağlığı Polikliniğİ : merkez Mah. Atatürk Cad.Torul/gümüşhane Tel:456 611 28 66

www.hastanerandevu.gov.tr (MHRS) ile Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM-Diş Hastanesi Hangi Yollarla Randevu Alınabilir?

 • MHRS Akıllı Telefon uygulaması, Android, IOS(iphone) ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (Apple App Store, Google Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM-Diş Hastanesine randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr),(www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hastane E-Randevu Sistemi Online işlemler menüsü ile Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM-Diş Hastanesi doktor randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvar, Tahlil sonuçlarınızı, Röntgen, Ultrason vb sonuçlarınızı ve geçmiş raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM-Diş Hastanesi Online randevu sisteminde, Tedavi olmak istediğiniz sağlık kliniğini (Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Göz, Diş, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları(Doğum), Nöroloji vb..) ve İstediğiniz Doktoru (Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan ADSM-Diş Hastanesi genelindeki doktor listesini görebilirsiniz.) seçerek randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun dışında AİLE HEKİMİNDEN RANDEVU AL seçeneği ile doğrudan aile hekimi bilgilerinizi görebilir ve aile hekiminizden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap