Güncel Axess Chip Puan Geçerli Akaryakıt, Market, İnternet Siteleri Listesi

Axess Kredi kartı Chip Para puanlarımı nerelerde harcayabilirim? Axess Chip para puanları ile alışveriş yapılabilen; Axess Chip puan geçerli internet alışveriş siteleri, akaryakıt, otogaz istasyonları, Marketler, Mağazalar nereler? Axess Chip para puanlarımı kullanabileceğim mağazalar nelerdir? Nasıl kullanabilirim?

Chip para puanları akaryakıt istasyonlarında, marketlerde, mağazalarda ve alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Chip para puanlarınızı zorluk çekmeden kullanabilmeniz için bir araştırma yaptık. Axess kredi kartınız ile kazandığınız Chip para puanlarınızı kolaylıkla kullanabileceğiniz, Harcayabileceğiniz güncel mağazalar, marketler ve alışveriş siteleri :

  • Marketler : KİLER, CARREFOUR, ŞOK, MİGROS, KİPA, (BİM-A101 ???)
  • Mağazalar : BOYNER MAĞAZALARI, TEKZEN MAĞAZALARI, LC WAIKIKI MAĞAZALARI, MEDIAMARKT MAĞAZALARI, BİMEKS, KOÇTAŞ, TEKNOSA,
  • Alışveriş Siteleri : N11.COM, MARKAFONI.COM, HIZLIAL.COM, HEPSIBURADA.COM, BİMEKS.COM, MEDİAMARKT.COM, LIDYANA.COM, KLIKSA.COM
  • Akaryakıt İstasyonları: TOTAL AKARYAKIT, OPET AKARYAKIT, PETROL OFİSİ, BP AKARYAKIT, AYGAZ

Axess kredi kartı anlaşmalı yerlerden yaptığınız harcamalar tutarına ve katıldığınız kampanya seçeneklerine göre her harcamanızda Axess kredi kartınıza Chip para puan kazancınız eklenmektedir.

5/5 - (1 vote)

“Güncel Axess Chip Puan Geçerli Akaryakıt, Market, İnternet Siteleri Listesi” üzerine 3 yorum

  1. Dün şok’a gittim para puanımı harcayamadım.Arkadaşlar bunda bir aksilikmi var,liste hatalımı acaba.

    Cevapla

Yorum yapın