Halkbank Paraf Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Paraf (Halkbank)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? Paraf Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Paraf kredi kartıma ne kadar borcum var?

Paraf Kredi Kartı (Halkbank) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Halkbank atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Paraf Kredi Kartı Halkbank’nın bir ürünüdür ve Paraf üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Halkbank Paraf kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.Halkbank.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Halkbank telefon bankacılığı sistemi  444 0 400  üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Halkbank Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden Paraf kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Halkbank, Banka personeli dahil hiç kimseye Paraf kredi kartı numaranızı, Paraf kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Albaraka Türk Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Yapılır? Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles