Hatay HATSU Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Hatay ve İlçeleri Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı HATSU Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Hatay ve ilçeleri HATSU Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Hatay HATSU Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için HATSU abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Hatay su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa HATSU web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.HATSU FATURA ÖDEME

Hatay ve ilçeleri Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı HATSU Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer HATSU Hatay web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Hatay HATSU faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

HATSU Hatay Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın