HP Türkiye Compaq Garanti Sorgulama ve Müşteri Hizmetleri İletişim

HP veya COMPAQ Marka Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook(pavilion), Netbook, Ultrabook, Tablet(split), PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? HP veya COMPAQ laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

HP veya COMPAQ  markası tablet, netbook, notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki HP veya COMPAQ teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? HP veya COMPAQ garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? HP müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

HP veya COMPAQ bilgisayar garanti durumu sorgulamak için HP veya COMPAQ bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile HP bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını HP üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • HP Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • HP PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • HP Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.r: ile başlar.
  • HP Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • HP Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur.

HP Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için HP veya COMPAQ Türkiye müşteri hizmetleri “4440307” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. HP veya COMPAQ cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın