HSBC Advance Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Advance (Hsbc)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? Advance Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Advance kredi kartıma ne kadar borcum var?

Advance Kredi Kartı (Hsbc) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Hsbc atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Advance Kredi Kartı Hsbc’nın bir ürünüdür ve Advance üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Hsbc Advance kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.Hsbc.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Hsbc telefon bankacılığı sistemi  0850 211 0 111 üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Hsbc Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden Advance kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Hsbc, Banka personeli dahil hiç kimseye Advance kredi kartı numaranızı, Advance kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ALBARAKA TÜRK Bankacılık İşlemleri Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles