HTC Akıllı Telefon IMEI Numarasıyla Garanti Sorgulama

HTC  Cep Telefonu Garantisi Devam Ediyor Mu? IMEI ile HTC Akıllı Telefon Yetkili Servis ve Garanti Sorgulama

Htc cep telefonu alanında  çok fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Htc desire serisi ile birlikte htc one, htc one x  gibi modelleriyle ve yeni özellikleriyle satış performansını arttırmaya devam ediyor.

Ancak Htc cep telefonlarının kullanımındaki artış ile birlikte htc akıllı telefonların “KVK, Teleservice arıza durumlarında teknik destek”, “yetkili servis” ve garanti servisleri konusu da ön plana çıkmaya başladı. Htc cep telefonlarının “garanti süresinin devam edip etmediği”, hangi arızaların garanti kapsamında olup olmadığı, Htc telefonların garantili veya garantisiz olarak htc yetkili servislerinde (KVK ve Teleservice) onarılması ve servis durumunun internetten öğrenilmesi gibi konuları sizlerle paylaşacağız.

Htc cep telefonunuzun garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için cep telefonunuzun IMEI numarasını biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer Htc cep telefonunuzun imei numarasını bilmiyorsanız “imei numarasını sorgulamak” için telefonunuzun ana ekranında *#06# tuşlayınız. Karşınıza cep telefonunuzun imei numarası gelecektir. Bunu bir yere not ediniz.

Htc cep telefonları ve akıllı telefonlar için sizin bulunduğunuz bölgeye en yakın Htc Yetkili (garanti) Servisleri (KVK, Teleservice) Sorgulamak için Tıklayın

KVK çıkışlı HTC Cep telefonu ve akıllı telefonunuzun garanti durumunu sorgulamak için KVK imei ile garanti sorgulama sayfasından buradan tıklayarak   öğrenebilirsiniz.

1 Comment

Tıkla ve Yorum Yap