Iğdır SerhatGaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Iğdır merkezi ve ilçelerinde (Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca) SerhatGaz Iğdır Doğalgaz Dağıtım A.Ş  doğalgaz faturalarını internet üzerinden sorgulayabilir ve bahsedeceğimiz SerhatGaz Doğalgaz online kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

SerhatGaz Iğdır Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için Iğdır SerhatGaz aboneliğinize ait abone/tesisat numarasına ihtiyacınız olacak. Bu bilgilere sahipseniz veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak SerhatGaz Iğdır doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

SerhatGaz Iğdır Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Iğdır merkezi ve ilçelerinde (Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca) Doğalgaz faturanızı SerhatGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek SerhatGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

ADRES VE TELEFONLAR

IĞDIR
Adres : Cumhuriyet Mah. Millet Cad. No:52/A IĞDIR
Telefon : 0(476) 226 15 00

ANKARA
Adres : Emek Mah. 30. Sok. No:30/1 Emek/ANKARA
Telefon : 0(312) 212 77 93
Fax : 0(312 )212 76 99
Puan Ver

Yorum yapın