IMEI ile ASUS Zenfone Cep Telefonu Garanti Merkezi Sorgulama/Öğrenme

ASUS Zenfone Akıllı Telefonumun Garantisi Devam Ediyor Mu? Asus Zenfone garanti Servis ve Garanti durumu nasıl öğrenirim?

Asus  cep telefonu, akıllı telefon alanında Zenfone serisi ile birlikte piyasadaki etkinliğini arttırmayı amaçlıyor.  Ancak Asus Zenfone cep telefonlarının kullanımındaki artış ile birlikte ASUS akıllı telefonların Teleservice, KVK,  gibi merkezlerde “arıza durumlarında teknik destek”, “yetkili servis” ve garanti servisleri konusu da ön plana çıkmaya başladı. ASUS cep telefonlarının “garanti süresinin devam edip etmediği”, hangi arızaların garanti kapsamında olup olmadığı, ASUS telefonların garantili servis hizmetleri ve ASUS yetkili servislerinde onarılması ve servis durumunun telefonla veya internetten öğrenilmesine yardımcı olacağız.

ASUS cep telefonunuzun garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için cep telefonunuzun IMEI numarasını biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer ASUS cep telefonunuzun imei numarasını bilmiyorsanız “imei numarasını sorgulamak” için telefonunuzun ana ekranında *#06# tuşlayınız. Karşınıza cep telefonunuzun imei numarası gelecektir. Bunu bir yere not ediniz.

ASUS Zenfone cep telefonları ve akıllı telefonlar için sizin bulunduğunuz bölgeye en yakın ASUS Yetkili (garanti) Servisleri Sorgulamak için Tıklayın

ASUS Zenfone Cep telefonu ve akıllı telefonunuzun garanti durumunu sorgulamak için ASUS Çağrı Merkezi 7 gün, 24 saat (0216) 524 3000 nolu telefon ile ulaşarak öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vodafone Online Kredi Kartı ile Cep Lira- TL Yükleme

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles