IMEI ile Iphone Garanti Sorgulama ve Yetkili servisler

IPHONE  Cep Telefonu Garantisi Devam Ediyor Mu? IMEI ile IPHONE Akıllı Telefon Yetkili Servis ve Garanti Sorgulama

Iphone cep telefonu alanında  çok fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Apple Iphone serisi ile birlikte Iphone 3, iphone 4, iphone 5  gibi modelleriyle ve yeni özellikleriyle satış performansını arttırmaya devam ediyor.

Ancak Iphone cep telefonlarının kullanımındaki artış ile birlikte Iphone akıllı telefonların “KVK, Teleservice, Brightstar arıza durumlarında teknik destek”, “yetkili servis” ve garanti servisleri konusu da ön plana çıkmaya başladı. Iphone cep telefonlarının “garanti süresinin devam edip etmediği”, hangi arızaların garanti kapsamında olup olmadığı, Iphone telefonların garantili veya garantisiz olarak Iphone yetkili servislerinde (KVK ,Teleservice,brightstar) onarılması ve servis durumunun internetten öğrenilmesi gibi konuları sizlerle paylaşacağız.

Iphone cep telefonunuzun garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için cep telefonunuzun IMEI numarasını biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer Iphone cep telefonunuzun imei numarasını bilmiyorsanız “imei numarasını sorgulamak” için telefonunuzun ana ekranında *#06# tuşlayınız. Karşınıza cep telefonunuzun imei numarası gelecektir. Bunu bir yere not ediniz.

Iphone cep telefonları ve akıllı telefonlar için sizin bulunduğunuz bölgeye en yakın Iphone Yetkili (garanti) Servisleri (KVK, Teleservice,brightstar) Sorgulamak için Tıklayın

IPHONE Cep telefonu ve akıllı telefonunuzun garanti durumunu sorgulamak için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın