IMEI ile Samsung Akıllı Telefon Garanti Sorgulama/Öğrenme (Galaxy S)

Samsung Cep Telefonu Garantisi Devam Ediyor Mu? Samsung Akıllı Telefon Yetkili Servis ve Garanti Sorgulama

Samsung cep telefonu alanında android yazılımı ile birlikte çok fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Samsung s3, s4, s5 derken yeni modelleriyle ve yeni özellikleriyle göz doldurmaya devam ediyor.

Ancak Samsung cep telefonlarının kullanımındaki artış ile birlikte samsung akıllı telefonların “arıza durumlarında teknik destek”, “yetkili servis” ve garanti servisleri konusu da ön plana çıkmaya başladı. Samsung cep telefonlarının “garanti süresinin devam edip etmediği”, hangi arızaların garanti kapsamında olup olmadığı, Samsung telefonların garantili veya garantisiz olarak samsung yetkili servislerinde onarılması ve servis durumunun internetten öğrenilmesi gibi konuları sizlerle paylaşacağız.

Samsung cep telefonunuzun garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için cep telefonunuzun IMEI numarasını biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer Samsung cep telefonunuzun imei numarasını bilmiyorsanız “imei numarasını sorgulamak” için telefonunuzun ana ekranında *#06# tuşlayınız. Karşınıza cep telefonunuzun imei numarası gelecektir. Bunu bir yere not ediniz.

Samsung cep telefonları ve akıllı telefonlar için sizin bulunduğunuz bölgeye en yakın Samsung Yetkili (garanti) Servisleri Sorgulamak için Tıklayın

Samsun Cep telefonu ve akıllı telefonunuzun garanti durumunu sorgulamak için Samsung Çağrı Merkezi 7 gün, 24 saat
444 77 11 nolu telefon ile ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın