İmmunex, Beta Glukan Yararları Nelerdir? Kullananlar, Yorumlar

İmmunex Nedir? İmmunex Faydaları Nelerdir? İmmunex (tablet, şurup) ilacının temel amacı bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek dış etkenlere (mikroplar, virüsler) daha dayanıklı bir bünye sağlamaktır.  Beta glukan etken maddesi ile kanda bulunan beyaz kan hücreleri aktif hale gelir ve mikroplar, virüsler, bakterilere karşı korunaklı bir bünyeye sahip oluruz.  Beta glukan ekmek mayasından (Saccharomyces cerevisiae) elde edilen bağışıklık sistemini güçlendiren doğal bir maddedir İmmunex ilaçlar Mustafa Nevzat İlaç Sanayi tarafından üretilmektedir.

İmmunex Yan Etkileri Nelerdir? İmmunex içeriğindeki madwpere nadiren de olsa alerji durumları ortaya çıkabilmektedir. Kullanmadan önce bir doktordan veya eczacıdan fikir almanız önemli olabilir.  İmmunex yan etkileri ; ağızda ve dudak çevresinde kaşıntı, şişlik,  kurdeşen oluşumu, nefes alıp vermede zorluk yaşama gibi durumlar görülebilir. Bu veya başka yan etkiler görüldüğünde mutlaka ihmal etmeden doktora başvurunuz.

İmmunex Nasıl Kullanılır? İmmunex tabletler günlük olarak sabahları 1 adet alınmak suretiyle kullanılmalı ve hergün devam edilmelidir.

Çocuklar için ise immunex şurup ile çocuklarınızı kış boyu hastalıklardan koruyabilirsiniz.

İmmunex Hakkında Kullanıcı Görüşleri : İmmunex ile ilgili kullanıcı görüşleri genelde olumlu yönde seyretmektedir. Uçukların çok çabuk iyileştiği, Vajinal mantar durumlarının iyileştiği,  uyku sorununa karşı zinde tuttuğu, halsizlik, yorgunluk, bitkinlik şikayetlerini giderdiği gibi yorumlar bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Karaciğer Enzimleri Nelerdir? Nasıl Düşürülür? SGOT-AST, SGPT-ALT

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles