ING Pegasus Plus Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Pegasus Plus (Ing Bank)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? Pegasus Plus Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Pegasus Plus kredi kartıma ne kadar borcum var?

Pegasus Plus Kredi Kartı (Ing Bank) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Ing Bank atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Pegasus Plus Kredi Kartı Ing Bank’nın bir ürünüdür ve Pegasus Plus üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Ing Bank Pegasus Plus kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.IngBank.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Ing Bank telefon bankacılığı sistemi  0850 222 0 600 üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Ing Bank Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden Pegasus Plus kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Ing Bank, Banka personeli dahil hiç kimseye Pegasus Plus kredi kartı numaranızı, Pegasus Plus kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  KKB Kredi Risk Raporu Nedir? Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles