İNGAZ İnegöl Yenişehir Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Ödeme

Bursa’nın İnegöl ve Yenişehir ilçelerine Doğalgaz dağıtım ve abonelik hizmetini götüren İNGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş Online fatura sorgulama ve kredi kartı ile doğalgaz (ingaz) faturası ödeme işlemleri nasıl yapılır? İngaz iletişim bilgileri ve online abonelik/fatura işlemleri.

İnegöl Doğalgaz (İNGAZ ) Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme : İnegöl ve Yenişehir doğalgaz faturanızı buraya tıklayarak gideceğiniz İngaz resmi web sitesinin ana sayfasında göreceğiniz fatura borç sorgulama seçeneğinden abone numaranız ile doğalgaz borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.

İngaz web sitesi online işlemler konusunda henüz tam olarak hizmet vermiyor. Bu yüzden İNGAZ doğalgaz faturanızı anlaşmalı bankaların veznelerinden veya internet şubelerinden online olarak ödeyebilir veya size en yakın ingaz veznesinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan İngaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş  faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın