İş Bankası Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Yapılır? İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Günümüzde kredi kartı kullanımı oldukça yoğun olduğundan dolayı bankalar siz farkına varmadan senede bir defa veya çeşitli aralıklarla kredi kartı aidatı, hesap işletim ücreti gibi kesintileri hesaplarınızdan yapmaktadır. hesap işletim ücreti iptali nasıl yapılır,  iş bankası maximum kart telefon bankacılığı, iş bankası maximum kart yıllık işlem ücreti, iş bankası müşteri hizmetleri numarası,  hızlı bağlanma, direk bağlanma, kredi kartı aidatını geri alma yolları, Kredi Kartı Aidatını nasıl geri alırım, www.isbank.com.tr, www.maximum.com.tr

İş Bankası Maximum kredi kartını kullanmaktayım ve kredi kartı ekstremde yapılan harcamalara dikkat ettiğimde 55 TL gibi bir kredi kartı aidatının dönem içi harcamalar kısmında işlendiğini farkettim. Banka müşteri temsilcilerine ulaşabilmek için 444 02 02 İş Bankası irtibat numarasını çevirdim ve bir türlü müşteri temsilcisine bağlanılamadı. Bu nedenle biraz araştırınca İş Bankası müşteri temsilcilerine direkt olarak ulaşabileceğiniz aşağıda detaylı olarak paylaştığımız numaraya ulaştık. İş Bankasının kredi kartlarınızdan ve hesaplarınızdan kesmiş olduğu kart aidatı ve hesap işletim ücreti gibi işlemleri aşağıdaki vermiş olduğum numaralardan iptali için başvuru yapabilir veya müşteri temsilcisi ile konuşmalarınız neticesinde anında da iptalini gerçekleştirtebilirsiniz.

Beklemeden İş Bankası Müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 5 (beş) – 9 (dokuz) – 5 (beş) – 2 (iki) tuşlamanız yeterli olacaktır.

0 850 724 0 724 veya 444 02 02 İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Banka hesap işletim ücretleri ve kredi kartı aidatı gibi hesabınızdan çekilen paraları 0 850 724 0 724 İş Bankası müşteri hattını arayarak hızlı bir şekilde işlemlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Zaten telefon numarası İş Bankası Müşteri Hattı olduğu için karşınıza çıkan müşteri temsilcisi sizi detaylı bir şekilde dinliyor ve yardımcı olabilmek için uğraşıyor.

Puan Ver

Yorum yapın