İşbank Maximum Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Maximum (İşbank)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? Maximum Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Maximum kredi kartıma ne kadar borcum var?

Maximum Kredi Kartı (İşbank) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın İşbank atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Maximum Kredi Kartı İşbank’nın bir ürünüdür ve Maximum üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
İşbank Maximum kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.İşbank.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem İşbank telefon bankacılığı sistemi  0850 724 0 724 üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın İşbank Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden Maximum kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. İşbank, Banka personeli dahil hiç kimseye Maximum kredi kartı numaranızı, Maximum kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bank Pozitif Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Yapılır? Bank Pozitif Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles