İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi MHRS Online Randevu Alma, Sorgulama ve İptal Etme

MHRS Randevu sistemi ile İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi Muayenesi için telefonla veya internetten randevu alabilir, eğer isterseniz randevu iptal ve sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi Adres/Ulaşım ve Telefon Numarası bilgilerini sizlerle paylaşacağız. E-Nabız Sistemi ile İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi geçmiş muayene/reçete bilgileri sorgulama, laboratuvar/tahlil sonuçları sorgulama ve görüntüleme işlemleri yapılabilmektedir.

İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu almadan muayene olabilir miyim? Randevusuz muayene olabilmek için acil servise başvurmalısınız. Ancak probleminiz İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi Ulaşım/Adres ve Telefon Numarası Bilgileri : 

 • Ana Bina Adres :19 Mayıs Mah.Sinan Ercan Cad.No:29 Kazasker/kadıköy/istanbul
 • Telefon Numarası :2163609164
 • Çekmeköy Semt Polikliniği :çamlık Mh. Bahar Sk. No:19 Çekmeköy/istanbul
 • Beylerbeyi Semt Polikliniği :beylerbeyi Mh. Şemsibey Sk.No:7 Beylerbeyi/üsküdar/ist
 • Sultanbeyli Semt Polikliniği :mecidiye Mh. Fatih Bulvarı No:46 Sultanbeyli/istanbul
 • Ümraniye Semt Polikliniği : aşağı Dudullu Mah. Alemdağ Cd. No:465 Ümraniye/istanbul

www.hastanerandevu.gov.tr (MHRS) ile İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi Hangi Yollarla Randevu Alınabilir?

 • MHRS Akıllı Telefon uygulaması, Android, IOS(iphone) ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (Apple App Store, Google Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesine randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr),(www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hastane E-Randevu Sistemi Online işlemler menüsü ile İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi doktor randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvar, Tahlil sonuçlarınızı, Röntgen, Ultrason vb sonuçlarınızı ve geçmiş raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi Online randevu sisteminde, Tedavi olmak istediğiniz sağlık kliniğini (Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Göz, Diş, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları(Doğum), Nöroloji vb..) ve İstediğiniz Doktoru (İstanbul Kadıköy Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi genelindeki doktor listesini görebilirsiniz.) seçerek randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun dışında AİLE HEKİMİNDEN RANDEVU AL seçeneği ile doğrudan aile hekimi bilgilerinizi görebilir ve aile hekiminizden randevunuzu alabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın